Sortiment

Zejména v případech, kdy je interiér vašeho domova nebo kanceláře omezen dispozičními možnostmi, jsme připraveni vám podat pomocnou ruku. Pomůžeme s návrhem a realizací nábytku na míru do obývacích pokojů, dětských pokojů i ložnic.

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru od společnosti Rier  s.r.o Vám přináší citlivé spojení nejmodernějších trendů v oblasti kuchyňského nábytku spolu s léty osvědčenými tradičními postupy při truhlářské výrobě.

Smyslem kuchyně na míru je připravit ji tak, aby v maximální míře vyhovovala vašim požadavkům na design a zároveň byla každá její součást prodloužením vaší ruky při vaření. Vše při ruce, žádné kompromisy při otevírání zásuvek a jiné trable sektorových sestav. Ty u nás nenajdete.

Nenásilně spojujeme tradiční nábytkářské materiály jako je masivní dřevo, s moderními typy materiálů – nerez a další kovy, sklo, umělý kámen. Z umělého kamene vám jsme schopni dodat pracovní desky i další prvky vašeho nejen kuchyňského nábytku.

Jak to bude probíhat?

  1. Přijedeme až k vám a vše pečlivě vyměříme
  2. Zjistíme vaše požadavky na styl, vzhled a funkce kuchyně
  3. Vytvoříme 3D návrh vaší nové kuchyně s cenovou kalkulací
  4. Po schválení se pustíme do výroby kuchyně na míru
  5. Poradíme i s výběrem spotřebičů
  6. Provedeme montáž kuchyně i spotřebičů

Vestavěné skříně

Atypické interiéry vyžadují mnohdy velmi atypická řešení pro nejrůznější úložné prostory. Zejména v malých bytech, kde se každý den potýkáte s bojem o každý centimetr místa, se víc než kdy jindy uplatní řešení v podobě vestavěných skříní.

Nabízíme variabilní řešení vestavěných skříní, které se vašemu domovu přizpůsobí výběrem materiálů, barev i výsledného designu.

Kde se vestavěné skříně uplatní?

Vestavěné skříně mohou být součástí jakékoliv místnosti ve vaše domově. Elegantně doplní ložnici i předsíň. V kuchyni mohou sloužit jako spíž pro vaše potraviny.

Využíváme systémy dveří, které umožní instalaci posuvných, zalamovacích i klasických křídlových dveří. Doplňující drátěný program a nejrůznější výklopné prvky kování neuvěřitelně rozšiřují možnosti výroby vestavěných skříní na míru.

Proto se nebojíme pustit i do sebenáročnější realizace vašich požadavků.

Interiérové dveře

Jsme prodejcem veleúspěšných dveří značky Sapeli. Tento osvědčený výrobce osadil svými dveřmi tisíce českých domácností.

Nabízíme kompletní aktuální sortiment dveří Sapeli včetně kování. Poskytneme vám  poradenství a dle dohody také pomoci s montáží dveří u vás doma.

 

PC návrh kuchyně a interiéru

Návrh vaší kuchyňské linky provedeme zdarma. Buď přímo z projektu, vašeho dodaného náčrtu půdorysu nebo při vyměření vaší kuchyně od našich montážníků.

Při návrhu je nesmírně důležité neopomenout na všechny zakreslené vývody a přívody vody, plynu a odpadu. Důležitá je také výška oken, parapetů, šírka a výška dveří a směr otevírání. Vše je nutné promyslet do posledního detailu, abyste se ve vaší kuchyni cítili skutečně jako „pán a paní kuchyně“.

Postele z masivu na míru

Moc dobře si uvědomujeme, jak je kvalitní spánek důležitý pro vaši relaxaci a načerpání nových sil. Pomáhá vám uchovat si dobrou kondici, zdraví a pozitivní náladu. Uvažte sami, ve vaší posteli trávíte cca osm hodin denně a to už je pořádná porce času, kterou byste měli strávit na posteli, která vám skutečně sedne.

Vyberte si materiál a typ postele, která by vám nejvíce vyhovovala. Specifikujte materiál, rozměry a o zbytek se už postaráme.  Postel doplníme roštem od cenově dostupných variant až po nejvyšší kvalitu.

Postel z masivu na míru vám navíc vyrobíme ve stejném designu, jako noční stolek, komody i další nábytek v ložnici.